У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних областях та місцями у Вінницькій області пройде дощ з грозою. Температура повітря вночі становитиме +10…+21 градус, вдень +20…+31. Вітер змінних напрямків, переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +15…+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24…+28. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні майже опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +18…+21 градус, удень повітря прогріється до +22…+30. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові прогнозується суха погода. Вночі температура повітря складе +16…+19 градусів. Денна коливатиметься від +26 до +31. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях – сонячна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +16…+20 градусів, денна температура повітря становитиме +26…+30. Вітер східних, південно-східних і північно-східних напрямків, 2-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Місцями можливий невеликий дощ, подекуди з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +10…+15 градусів, удень підніметься до +20…+28. Вітер східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +11…+15, удень до +24…+26 градусів. Вітер переважно східний, північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. У Вінницькій області можливий невеликий дощ з грозою. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16…+18 градусів, удень – від +26 до +29. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі