Робітникам «Київпастрансу» знову затримують зарплату

Робітникам «Київпастрансу» знову затримують зарплату

У «Київпастрансі» знову стали затримувати виплату зарплат. «На дворі вже 23 вересня, а нам досі не виплатили зарплату за липень! Керівництво годує нас одними обіцянками», – розповів слюсар Олег Шевкова, який працює в ДЕПО №2, якого цитує Сегодня.

Керівництво «Київпастрансу» обіцяє вирішити питання найближчим часом. «Ми перевіримо інформацію по ДЕПО №2, але я хочу сказати, що заборгованості з виплат зарплат, за липень, бути не повинно. До кінця цього тижня ми почнемо видавати аванс за серпень, а наступного тижня розрахуємося повністю з усіма. Зарплата на нашому підприємстві виплачується таким чином: спочатку гроші отримують співробітники тролейбусних парків, депо (водії, які виходять на маршрути), служби (слюсарі, електрики, ремонтники, кондуктори) і в останню чергу гроші отримує дирекція КП. Я, наприклад, отримую тільки зарплату і давно відмовився від усіх премій і надбавок. Колектив у нас великий – більше 9000 співробітників і я, думаю, що страхи перед невиплатою зарплат виникають у співробітників тому, що ці проблеми з невиплатами відбуваються вже п’ять років поспіль, починаючи з серпня місяця. Люди бояться, що будуть затримки, і дзвонять вам. Але я запевняю, що затримок не буде», – говорить Сергій Майзель, гендиректор КП «Київпастранс».

Читайте також: Після підняття тарифів вдалось погасили заборгованості по зарплаті — Київпастранс

Тим часом, проблема з виплатами – не тільки в ДЕПО №2. Людям обіцяють зарплату вже не перший тиждень, але грошей все немає, скаржаться транспортники. «Сказали в п’ятницю! У яку не уточнили, ну подумаєш – не так багато п’ятниць до Нового року залишилося», – пише в соцмережі вагоновожата Анна.

А ось контролери міської електрички запевняють, що зарплату їм видали позавчора.

Читайте також: Київ без трамваїв: страйкують три депозагрузка...

Читайте також

Коментарі