Пентагон заявляє про знищення ще одного лідера ІД в Іраку

Пентагон заявляє про знищення ще одного лідера ІД в Іраку

В результаті авіаудару по цілях «Ісламської держави» в Іраку було знищено одного з лідерів цієї терористичної організації. Про це з посиланням на прес-службу Пентагону передає РБК-Україна.

«10 вересня поблизу Таль Афар в Іраку сили коаліції завдали авіаудар, в результаті якого загинув один з лідерів «Ісламської держави» Абу Бак аль Туркмані», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Абу Бакр аль Туркмані був близьким соратником кількох інших вищих керівників «Ісламської держави» в Мосулі і Таль Афарі і брав участь в організації операцій на території Іраку.

«Його смерть порушить операції ІДІЛ в Таль Афарі і вплине на свободу насильницьких дій в контрольованих «Ісламським державою» районах», — зазначили в Пентагоні.

Наприкінці серпня в результаті авіаудару, здійсненого військовими США, було вбито другу за впливовістю людину в терористичній організації «Ісламська держава». Як повідомлялося, Фадель Ахмад Аль-Хаялі займався транспортуванням зброї, вибухових речовин, грошей і людей між Іраком і Сирією.

Читайте також: ІДІЛ наближається до кордонів з Росієюзагрузка...

Читайте також

Коментарі