Ярош розповів, коли піде на пенсію

Ярош розповів, коли піде на пенсію

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош запевняє, що великою політикою йому займатися нецікаво, а на війні він відчуває себе «комфортно», але втомився. Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді«.

«На війні навіть оборона або атака — це теж рутинна справа, до того звикаєш. Там не про куражі йдеться, а про якихось інших речах, військових. Я на війні себе досить комфортно відчуваю, бо готувався до неї 20 років. І морально, і психологічно я був готовий до тих речей. У тилу набагато важче. Я втомився, сил вже дуже мало залишилося, а тут ще й здоров’я підкачало трохи. Я із задоволенням би вже пішов на пенсію і писав книги, допомагав хлопцям. Але поки йде війна, все фронтові проблеми для мене чужі не будуть і аж до повернення Криму пенсії мені не передбачається. На яких посадах або без посад, то вже справа десята «, — сказав глава ПС.

Ярош не згоден з визначенням «радикали» на адресу своєї політсили і запевняє, що готовий «осісти».

«Ось досягнемо перемоги у війні і я осяду, обіцяю. Я б не погодився з тим, що нас називають радикалами …»Тризуб» ніколи не був крайньою або якоюсь радикальною структурою. Тисячі, мабуть, людей, які пройшли через наші ряди і табори, вони на фронті себе показали якнайкраще — і в ЗСУ, і в добробатах. Ми завжди були державниками в першу чергу, а не якимись крайніми, яким в голові щось таке потемніло і вони пішли когось бити. Ми просто розуміли, що то держава — нічия держава, вона має трансформуватися в національну, щоб люди відчули себе нацією, щоб люди відчули себе єдиним народом, і могли протистояти будь-якій зовнішнішній агресії, звідки б вона не виходила «, — зазначив політик.

Ярош пообіцяв не влаштовувати революцію в Україні: «У мене немає бажання брати владу»загрузка...

Читайте також

Коментарі