У Києві чоловік з СІЗО «замінував» п’ять об’єктів

У Києві чоловік з СІЗО «замінував» п’ять об’єктів

У Києві протягом 20 хвилин анонім повідомив про закладення вибухівки у п’яти об’єктах — двох станціях метро, торговому центрі, Адміністрації Президента та Києво-Печерській лаврі. Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Правоохоронці виїхали за названими анонімом адресами, ретельно відпрацювали приміщення та прилеглі до них території. Вибухових пристроїв чи інших небезпечних предметів не виявлено. У ході оперативно-розшукових заходів співробітники столичної міліції встановили «мінера». Ним виявився фігурант кримінального провадження, затриманий за грабунок, житель Київщини. Повідомлення про замінування він здійснював, перебуваючи у камері СІЗО», — сказано в повідомленні.

Як вказано, у теперішній час вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. За вчинене правопорушення чоловіку загрожує до шести років тюремного ув’язнення.

Читайте також: У Києві невідомий двічі вистрілив чоловікові в ногу загрузка...

Читайте також