У Криму через санкції не може почати роботу ще один стільниковий оператор

У Криму через санкції не може почати роботу ще один стільниковий оператор

Другий оператор стільникового «Крымтелеком», що належить «уряду» Криму, не може почати роботу на півострові через санкції, передає РБК-Україна з посиланням на «Ведомости».

Навесні ліцензію на стільниковий зв’язок в Криму попросив «Крымтелеком», який належить «владі». Регіональний оператор мобільного зв’язку планували створити на базі захопленого в Криму обладнання «Київстару», який припинив роботу на півострові влітку 2014 р.

«Глава» Криму Сергій Аксьонов у листі віце-прем’єру Дмитру Козаку поскаржився, що у «Крымтелекома» виникли серйозні проблеми з запуском мережі. Зміст цього листа «Відомостям» стало відомо з джерел.

Проблеми у нового оператора виникли через необхідність встановити систему СОРМ.

У листі йдеться, що «Крымтелеком» звернувся до єдиного сертифікованого виробника обладнання СОРМ на комутаторах Ericsson (саме на його обладнанні побудовано ядро мережі) «Малвин сістемс». Однак у компанії заявили, що не можуть поставити обладнання Ericsson в Крим через санкцій.

Після оператор звернувся в Центр з науково-технічного супроводу впровадження СОРМ при ФГУП ЦНИИС, однак його фахівці нічим не змогли допомогти.

Читайте також: Російській владі дуже недоречна громадянська блокада Криму, — політологзагрузка...

Читайте також

Коментарі