Росія може заблокувати Вконтакте через ЛГБТ-спільноти

Росія може заблокувати Вконтакте через ЛГБТ-спільноти

«Роскомнадзор»на підставі рішень судів направив провайдерам вимогу про блокування п’яти спільнот «ВКонтакте», присвячених темі ЛГБТ, в. Про це повідомляє «Медиазона» з посиланням на заяву відомства.

На думку судів, інформація в цих спільнотах пропагує нетрадиційні сексуальні стосунки серед підлітків.

«Назви груп і їхній вміст в явному вигляді орієнтовані на цільову групу «діти/підлітки». При цьому в спільнотах містяться оголошення про знайомства з підлітками з метою нетрадиційних сексуальних відносин, відверті зображення нетрадиційних сексуальних стосунків між підлітками і дорослими та іншого роду протиправна інформація«, – йдеться в повідомленні відомства.

Інформація повинна бути видалена протягом трьох робочих днів.

Сайт «ВКонтакте» користується протоколом https, в якому неможливе блокування однієї сторінки ресурсу – воно призведе до обмеження доступу до всього сервісу.

За інформацією «Медіазони», йдеться в тому числі про спільноту «Діти-404″, яка підтримує ЛГБТ-підлітків. У квітні цього року Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга вже приймав рішення про блокування на території Росії групи «ВКонтакте» «Діти-404″, однак вона так і не було заблоковано.

Раніше адміністратор спільноти «Діти-404″ Олена Климова була оштрафована на 50 тисяч рублів, однак оскаржила це рішення і воно було скасоване.

В адміністративному матеріалі, складеному на неї за заявою Роскомнадзора, говорилося, що співтовариство пропагує нетрадиційні сексуальні стосунки, оскільки розміщені на ньому матеріали «в цілому здатні викликати у дітей уявлення про те, що бути геєм — це значить бути людиною мужньою, сильною, впевненою, наполегливою, з почуттям власної гідності та самоповаги».

Читайте також: В КМДА намагались «заглушити» ЛГБТ-акцію в центрі Києва музикоюзагрузка...

Читайте також