Журналіст розповів, чи чекає на Крим голод через блокаду

Журналіст розповів, чи чекає на Крим голод через блокаду

У результаті продовольчої блокади окупованого Криму голоду на півострові не буде, зате буде видно, хто в Україні не хоче відмовлятися від торгівлі з анексованою територією. Таку думку висловив в інтерв’ю «Апостроф» учасник блокади, російський журналіст Айдер Муждабаев, що працює заступником гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR.

«Ясно, що ніякого голоду в Криму не буде. Ніхто там не помре. Людей це (блокада, — ред.) не стосується, оскільки людина може виїхати, купити скільки завгодно їжі і поїхати далі. Це стосується товарних партій. Так, можливо, доведеться більше грошей витрачати на доставку продуктів з Росії, але голоду там не буде «, — вважає він.

«Взагалі, вийшла досить цікава ситуація. Лідери кримських татар оголошують про блокаду комерційної торгівлі, а так званий російський «уряд» Криму каже, що «нам це не страшно, перекривайте, робіть, що хочете». Виникає питання, де, у такому випадку, знаходяться противники блокади? «, — зауважив журналіст.

За його словами, «противники блокади, метою якої є припинення репресій щодо кримських татар та громадян України, які абсолютно кинуті там, перебувають в Україні».

«У повному складі. Питання: хто ці люди? Чому їм дорогий цей комерційний шлях? Це дуже прості питання, на які нам відповість час», — додав Муждабаев.загрузка...

Читайте також