У Криму будинок Джемілєва оточили представники так званої самооборони

У Криму будинок Джемілєва оточили представники так званої самооборони

У Бахчисараї під будинком одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва проросійські провокатори влаштували короткострокову «акцію», під час якої оточили і заблокували будівлю. Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на кримськотатарське видання QHA.

«Будинок лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва в Бахчисараї оточили представники так званої самооборони (Криму). Навколо будинку також почали збиратися кримські татари. На місце прибули співробітники поліції. Після цього «самооборона «зняла» блокаду «, — йдеться в повідомленні.

90_main

Айше Османова, яка живе поруч з Джемілєвим в Бахчисараї, розповіла виданню подробиці «мітингу» біля будинку лідера кримськотатарського народу.

«О 9:15 ранку на моїй вулиці зібралося близько 15-20 чоловік з мегафоном, з камерою і почали проводити свій протест проти блокади перед будинком Джемільова. Розмалювали ворота написами» геть із Криму «(напевно забули, що його і так немає в Криму ) … Розвісили якісь транспаранти на паркані, поставили перед собою хлопчиська, який тримав фото із зображенням Джемілєва, і закидали його тухлими яйцями. У портрет не потрапили, але хлопчисько весь як омлет став «, — зазначила Османова.

Вона додала, що «акція» тривала 15 хвилин, після чого її учасники розійшлися і на цьому «спектакль» завершився.загрузка...

Читайте також

Коментарі