Ще один бойовик поскаржився на пияцтво й постійні бійки в «ДНР»

Ще один бойовик поскаржився на пияцтво й постійні бійки в «ДНР»

Українській спецслужбі здався ще один бойовик так званої ДНР, розчарований проросійськими терористами. Про це повідомили в прес-службі СБУ. 

«У травні 2015 року 19-річний житель Красноармійського району Донецької області перетнув лінію розмежування і перейшов на тимчасово окуповану терористами територію. Там звернувся в «військкомат» і був зарахований в одне з незаконних збройних формувань т. н. ДНР, де пройшов вогневу підготовку», — розповіли в СБУ.

За словами затриманого, в бойових діях він участі не брав, але був зарахований до вартової служби, у складі якої зі зброєю охороняв одну з баз терористів.

«Молодий чоловік швидко розчарувався в представниках незаконних збройних формувань терористів, через постійні конфлікти між бойовиками і пияцтво. Дізнавшись про програму Служби безпеки України, він вирішив повернутися додому, до матері, на контрольовану українською владою територію», — повідомили у відомстві.

При цьому втечі колишнього бойовика з окупованої території сприяли співробітники СБУ.

«Колишній бойовик зізнався у скоєних злочинів і погодився надавати будь-яку допомогу слідству. В подальшому це може стати приводом для звільнення його від кримінальної відповідальності», — додали в спецслужбі.загрузка...

Читайте також

Коментарі