У Мін'юсті пояснили, чому "мільярди Януковича" не повертають в Україну

У Міністерстві юстиції України очікують створення офісу з пошуку, управління та повернення незаконно виведених з України активів.  Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає Українська правда.

"Дуже важливим є ухвалення закону про офіс з пошуку, управління і повернення незаконно виведених із нашої країни активів. Цей модельний офіс було побудовано за прикладом Франції", - зазначила вона.

Вона пояснила, що це буде невеликий офіс, де працюють фахівці-фінансисти, які за допомогою комп'ютера шукають незаконно виведені активи за межами країни.

"І головне: ми вже знаємо, що в іншій країні десь є заарештовані мільярди Януковича. Але їх чомусь не повертають в Україну. Тому що вони не бачать у нас такої інституції, яка могла б управляти цими коштами до рішення суду", - зазначила Севостьянова.

Рекомендуємо прочитати

Для украинских военных закупили опасные парашюты

Для украинских военных в Херсонской области закупили 6 парашютов, которые оказались непригодными и опасными для использования....

Це може бути цікавим

Асад готов к сотрудничеству с США на своих условиях

Сирия готова к сотрудничеству с Соединенными Штатами, в случае если Америка изменит свое поведение....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дівчина-поліцейська після тренінгу з самооборони може отримати інвалідність

13 квітня в Київському училищі перепідготовки працівників поліції під час тренінгу з самооборони 26-річна співробітниця на ім'я Ліда отримала важку травму....