Затриманих на кордоні з Кримом рибалок повернули в Україну

Затриманих на кордоні з Кримом рибалок повернули в Україну

Українських рибалок, яких спецслужби Російської Федерації затримали 15 вересня на адміністративному кордоні з Кримом, повернули в Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного агентства рибного господарства.

«16 вересня трьох українських рибалок, які були затримані прикордонниками Російської Федерації — повернули в Україну. Представники ФСБ Російської Федерації вибачилися перед українськими рибалками і передали їх українськими прикордонниками безпосередньо в тому місці, де добою раніше відбулося затримання», — повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Рибалки розповіли, що російські прикордонники назвали причиною їх затримання «порушення паспортного режиму кордону» і доставили їх на територію тимчасово окупованого Криму. Однак 16 вересня до них прибули представники ФСБ і, посилаючись на показники навігаційних приладів, з’ясували, що рибалки паспортний контроль не порушували — промисел здійснювався на відстані 130 км від админграницы з Кримом, на території Херсонської області.

Читайте також: З 1 січня ціни на українські товари в Криму не зможуть конкурувати з російськимизагрузка...

Читайте також