18 вересня в «столиці ДНР» «елітному підрозділу армії республіки» урочисто вручили бойовий прапор. Церемонія нагородження бойовиків «100-ї окремої мотострілкової бригади», що особливо відзначились у війні, пройшла на площі Леніна. Про це повідомляє «офіційний сайт ДНР».

Після цього з’явилася інформація про те, що батальйон «Сомалі» заявив, що більше не підкоряється Захарченку і нікому взагалі а є самостійною бойовою одиницею. Про це повідомляє Joinfo.ua з посиланням на джерела в штабі українських силовиків.

«Ми отримали дані про те, що батальйон «Сомалі» влаштував військовий бунт проти Захарченка. За попередніми даними, сам Гіві Толстих і вся його банда заявили, що не збираються нікому підкорятися, а тим більше Захарченку. І що з сьогоднішнього дня батальйон «Сомалі» є самостійною бойовою одиницею. Причиною цього, можуть бути сьогоднішні урочистості з нагоди створення в «ДНР» на базі «сотки» (100-а ОМБр — ред.) так званої елітної «республіканської гвардії» І якщо раніше «Сомалі» і «Спарта» охороняли Захарченка та об’єкти, то тепер цим займатимуться гвардійці. А ці дві банди переведені в ранг звичайних піхотних підрозділів без жодних привілеїв. А кому таке сподобається?» — цитує видання українських розвідників.загрузка...

Читайте також

Коментарі