Самотню жінку, якій кияни просили допомогти, успішно прооперували

Самотня киянка Оксана Калина, яка через складний перелом стегна потрапила до лікарні та яку місяць не могли прооперувати, успішно перенесла операцію. Про це Соцпорталу повідомили сусіди жінки.

За їх словами, операцію проводив сам завідувач відділення, а вони оплатили лише необхідні для операції матеріали.

Як повідомлялось, Оксана, незважаючи на те, що їй всього 35 років, є інвалідом через цукровий діабет та жодних родичів не має. За словами сусідів, спочатку її навіть не хотіли приймати по швидкій, оскільки жінка мала неохайний вигляд, а перші декілька днів після госпіталізації медперсонал до неї майже не підходив. Лише після того, як сусіди дізнались про госпіталізацію, вони самостійно почали доглядати і купувати мінімальний набір ліків.

Після повідомлення про дану ситуацію на картку сусідів Оксани надійшло близько 700 грн, які вони витратили на ліки для пониження рівня цукру, після чого стало можливим проведення операції. За словами знайомих жінки, вони дуже вдячні всім, хто відгукнувся, а також керівництву 12 лікарні, завідувачу відділення та лікуючому лікарю. Складна операція, яка тривала 3 години, пройшла успішно, а частину витрат на ліки лікарня взяла на себе.

"Ми дуже вдячні всім. Хтось переказував 20 грн,  хтось 40. Всі ці гроші були не зайвими і ми витратили їх на ліки для Оксани. Також один раз до Оксани в палату прийшов якийсь хлопець. Як ми розуміємо, вирішив особисто перевірити. Здається, він дав їй якусь суму, але нам вона не зізнається (сміється, ред.). Крім того, ми вдячні лікарям, які справді старались і зробили все на совість. Ну і ще цікава деталь - як виявилось, Оксана зламала ногу, впавши через яму на дорозі прямо перед нашим ЖЕКом", - розповіли сусіди жінки.

Наразі Оксана проведе ще щонайменше 2 тижні в лікарні, оскільки їй необхідно постійно за допомогою крапельниць знижувати рівень цукру, щоб післяопераційні шви почали заживати. Зараз ситуація вже не є критичною, але сусіди жінки, більшість з яких є пенсіонерами,  будуть вдячні за будь-яку допомогу. Жінка потребує регулярного дієтичного харчування та ліків для пониження цукру.

UPD

На жаль, як повідомили сусіди жінки, на початку листопада Оксана померла. Через сильне підвищення цукру в крові вона впала в кому, з якої вже не вийшла. Незважаючи на це сусіди жінки вдячні всім, хто відгукнувся і допоміг Оксані отримати достойну меддопомогу та догляд. Без цього її доля могла б бути більш трагічною. 

Рекомендуємо прочитати

Без запровадження «нульової» декларації механізм е-декларування недієвий, - експерт

Систему е-декларування необхідно доповнити «нульовою» декларацію, що має стати точкою відліку....

Це може бути цікавим

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Как безопасно купить квартиру в Киеве в новостройке, которая уже сдана?

Приобретение квартиры – для многих людей мечта, воплощающаяся всего один раз в жизни....