Поки одні арештовують Мосійчука, інші «віджимають» цілий кар’єр

Поки одні арештовують Мосійчука, інші «віджимають» цілий кар’єр

Обладнання державного кар»єра в Александрії от-от почнуть пиляти на металолом люди, які прикриваються кумівством з керівниками Кіровоградської області. Вартість металу на підприємстві 40 млн грн, — повідомив на своїй сторінці Володимио Бойко.

За даними власних джерел: невідомі автоматники в балаклавах та бронежилетах захопили державний кар»єр в Александрії. Назва підприємства: розріз «Костянтинівський» ДП «Трест «Олександріярозрізобуд».

 — Охорона підприємства була примусово роззброєна, і вивезена в невідомому напрямі. На територію було завезено (кількість уточнюю) молодиків спортивної статури. За даними управляючої ліквідкомісією підприємства Вікторії Кундас, мета рейдерів — вивезти і здати на металолом обладнання, — відзначив він.

 — Доки народ обговорює виставу з затриманням Мосійчука, невідомі автоматники у масках-балаклавах захопили державний кар’єр в Олександрії. Схоже на «почерк» Авакова, який у точно такий спосіб 8 вересня намагався захопити поля «Агрофірми Корнацьких» у Миколаївській області,додав його однофамілець.

Всі коментарі та дані щодо діяльності підприємства і збитків, завданих рейдарами — напряму у Вікторії Кундас.

Тел.: 063 773 65 20загрузка...

Читайте також