На Херсонщині затримали місцевого лідера «Правого Сектору»

На Херсонщині затримали місцевого лідера «Правого Сектору»

В Херсоні в середу міліцією були затримані голова Національно-визвольного руху «Правий сектор» у Херсонській області Дмитро Семен і член обласного проводу цього руху Павло Пилипенко.

Як передає Укрінформ, з посиланням на голову виконкому «Правого сектора» у Херсонській області Наталю Вотеічкіну.

«Сьогодні в Херсоні близько 16.00 біля обласної прокуратури співробітниками міліції був затриманий голова обласної» Правий сектор «Дмитро Семен і члена обласного проводу Павла Пилипенко. Затримані були доставлені до Комсомольського райвідділу міліції. Причину затримання в міліції не називають. Про факт затримання міліція не повідомила ні родичів затриманих, ні представників «Правого сектора», — розповіла Вотеічкіна.

Близько 20.00 один із затриманих — Дмитро Семен — вийшов з будівлі райвідділу.

«Чому мене затримали я не знаю. Зараз мені вручили купу повісток і поки відпустили», — сказав кореспонденту агентства глава «Правого сектора» Херсонщини. Через півгодини після цього з цього райвідділу випустили і Пилипенко.

Як повідомила Вотеічкіна, у затриманні Насіння та Пилипенко брали участь заступник начальника УМВС України в Херсонській області Ілля Ківа і бійці міліцейського спецбатальйону «Херсон».

За її словами, для сприяння у звільненні затриманих до Комсомольського райвідділу міліції прибули адвокати, представники «Правого сектора», ВО «Свобода», і херсонського Автомайдану.загрузка...

Читайте також