Московське видавництво хоче опублікувати книгу Сергія Лойко “Аеропорт” у Росії

Головний редактор видавництва Corpus Варвара Горностаєва повідомила, що має намір видати книгу журналіста американського видання Los Angeles Times Сергія Лойко “Аеропорт”, в якій по хвилинах описані події останніх п’яти днів більш ніж 240-денної облоги Донецького аеропорту.

При цьому видавець відзначила, що розуміє всі ризики, пов’язані з виходом у Росії роману про російсько-українську війну.

“Я б хотіла видати книгу Сергія Лойко “Аеропорт”. Зараз веду перемовини з автором, агентом на цю тему. І в голові вже уявляю, на якому етапі все почнеться: до типографії, після типографії, магазини не візьмуть…”, - говорить Горностаєва.

У планах видавництва також випуск книги про історію України авторства гарвардського професора-історика Сергія Плохія.

“В нас море книг антиукраїнської спрямованості. Магазини таку літературу прекрасно виставляють на свої полиці. Проте я не пригадую ситуації, коли видавець випустив би книгу документальну або художню, не те щоб проукраїнську, а просто достовірну… Я зараз збираюся видати книгу не про поточні події, а про історію України, написану гарвардським професором-істориком Сергієм Плохієм, і з нетерпінням чекаю, що буде. Оскільки сам факт, що видавництво випускає книгу на українську тематику спокійну, історичну, вивірену, я точно знаю, що щось буде не так”, - охарактеризувала поточну ситуацію на російському ринку Варвара Горностаєва.

Нагадаємо, 11 вересня 2015 року в межах XXII Форуму видавців відбувся круглий стіл на тему: “Цензура та пропаганда у часи політичних потрясінь”. Участь в обговоренні взяли головний редактор московського видавництва Corpus Варвара Горностаєва, директор видавництва “Фоліо” Олександр Красовицький, головний редактор видавництва “Клуб сімейного дозвілля” Світлана Скляр та керівник книжкового напрямку Yakaboo.ua Артем Літвінець. Модерував зустріч відомий літературний критик Юрій Володарський.

Видавництво Corpus (Росія) було засновано 2008 року і входить до складу групи АСТ. Спеціалізується на випуску інтелектуальної перекладної художньої літератури та відоме високою якістю та рівнем дизайну видань. Головний редактор Варвара Горностаєва раніше працювала у видавництвах “Иностранка” та “Колибри”. Окрім професійної діяльності, бере участь в акціях російської опозиції, висловлюючи незгоду з обраним сьогоднішньою Росією напрямком. Підтримувала засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве открылили Рай

Во время вечеринки-открытия в концепции «RAY&Mirrors» гостей ожидали волшебные фотозоны, фонтан из абсента, общение с бренд-шефом заведения, а также шоу сомелье и бармен-шоу на аллее вина....

Це може бути цікавим

Полиция усилит безопасность во время гей-парада в Киеве

Полиция усилит меры безопасности на время проведения Марша Равенства "КиевПрайд –2017", который пройдет в Киеве 18 июня, сообщает пресс-служба Нацполиции....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....