Експерт: Вільна економічна зона в Херсонській області допоможе поверненню Криму

Голова громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун підтримує ініціативу про скасування закону про вільну економічну зону «Крим» і створення аналогічної зони в Херсонській області. Він упевнений, що це може допомогти в питанні повернення анексованого Росією Криму.

Про це він сказав у коментарі Крим.Реалії.

«Що таке вільна економічна зона? Це залучення інвестицій. Як можна залучати інвестиції в окуповану територію? Весь світ вводить санкції, а Україна ухвалює закон про ВЕЗ, такий самий закон зробила Російська Федерація на 25 років. Я думаю, це була державна зрада або лобіювання російсько-українських бізнес-інтересів. Цей закон треба скасувати і зробити ВЕЗ у Херсонській області, щоб вона піднялась у рази, стала кращою за інші регіони України. Щоб кожен кримчанин їздив туди і розумів, чому в Херсоні все розквітає, а в Криму – в занепаді», – пояснив Щекун.

Він зазначив, що ця ініціатива розроблена і прописана в стратегії повернення Криму, розробленій БФ «Майдан закордонних справ» і яку підтримує більшість кримських організацій на території України.

«Продуктову блокаду» Криму ініціювали лідери кримських татар. Зокрема, голова Меджлісу Рефат Чубаров оголосив, що кримські татари мають намір заблокувати пересування вантажівок, які везуть товари до анексованого Росією Криму, опівдні 20 вересня.

Голова Меджлісу також наголосив на необхідності скасування вільної економічної зони «Крим», ухваленої раніше українським парламентом.

Чубаров підкреслив, що кримські татари виступають за створення вільної економічної зони в Херсонській області, яка межує з Кримом.

Експерти вже назвали акцію з блокади ввезення українських товарів у Крим відповіддю на корупцію. Виконавча влада України та президент Петро Порошенко поки не коментували намір кримських татар заблокувати адмінкордон із Кримом.

Російська влада Криму назвала «продуктову блокаду» півострова «деструктивним кроком». А спікер кримського парламенту Володимир Константинов заявив, що Крим готовий до «українозаміщення».

Рекомендуємо прочитати

Эффективный и качественный Даклатасвир в борьбе против вируса гепатита С

Новейшие препараты-дженерики относительно недавно появились на медицинских фармрынках, и уже зарекомендовали свою эффективность....

Це може бути цікавим

Социальные медиа и жизнь – это один и тот же реальный мир

Во многих исследованиях уже доказано, что социальные медиа кроме упрощения коммуникации создают и новый уровень ненависти и безответственности за свои слова....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В "Опоблоці" злякались "націоналізації" і закликали припинити блокаду

В "Опоблоці" вимагають не допустити "націоналізацію" підприємств, про яку заявили ватажки так званих "ДНР" і "ЛНР", а також простять припинити блокаду торгівлі з окупованими територіями....