«Доктор Веб» і «Лабораторія Касперського» потрапили в Україні під санкції

«Доктор Веб» і «Лабораторія Касперського» потрапили в Україні під санкції

Найбільший російський виробник антивірусів «Лабораторія Касперського», його українська «дочка», а також ще один виробник антивірусів «Доктор Веб» потрапили під персональні економічні санкції України, передає Інтерфакс-Україна.

Ці компанії включені до переліку юридичних осіб, затвердженому указом президента Петра Порошенка про санкції у середу: у цих компаній забороняється здійснювати держзакупівлі товарів, робіт і послуг.

Крім того встановлюється заборона на використання органами державної влади антивірусних програмних продуктів Kaspersky виробництва російських комерційних структур.

Зокрема, під санкції потрапили ЗАТ «Лабораторія Касперського», компанія «Лабораторія Касперського» (Москва) і ТОВ «Лабораторія Касперського» (Київ), а також ТОВ «Доктор Веб» (Москва).

Причиною для введення санкцій проти «Лабораторії Касперського» і «Доктора Веба», згідно з документом, є дії іноземної юрособи, які створюють реальні або потенційні загрози націнтересам і безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяють терористичній діяльності або призводять до окупації країни.

Читайте також: Правозахисники засудили заборону України на в’їзд 41 журналісту



загрузка...

Читайте також

Коментарі