Учасники політичної підгрупи Контактної групи на вчорашньому засіданні в Мінську почали обговорення проекту змін до ст.10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», запропонованого ОБСЄ та підготовленого на основі пропозицій терористів. 

Про це ровідомили підконтрольні бойовикам медіа.

 — На засіданні підгрупи сторони обговорювали проект змін до ст.10 Закону України» Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей «, який був запропонований координатором від ОБСЄ П’єром Морелем, — розповіли вони, посилаючись на свої джерела.

Як сказано в повідомленні, «згідно із заявою Мореля, зробленому в ході роботи групи, в ст.10 можуть бути частково внесені норми законодавства, що регламентують проведення виборів на території ЛНР і ДНР».

 — Проект цих змін також обговорювали міністри закордонних справ країн» нормандської четвірки «на нещодавній зустрічі в Берліні і оцінили його як можливий варіант виходу з переговорного тупика», — підкреслив він.

Джерело додало, що на сьогоднішньому засіданні підгрупи, сторони мають намір продовжити обговорення проекту змін до ст.10 закону «про особливий статус Донбасу», а також обговорити проект спеціального закону про вибори в окремих районах та основні положення закону «Про амністію».загрузка...

Читайте також

Коментарі