Волонтери розповіли про  присутність кадрових військових Росії на Донбасі

Українські блогери, волонтери з команди InformNapalm, які проводять власні розслідування щодо фактів російської агресії в Україні, дослідили присутність кадрових військовослужбовців Російської Федерації на території України, зобразивши це у вигляді простої інфографіки.

Про це повідомило   Міністерство інформаційної політики  України.

Унікальність представленої інформації полягає в тому, що всі похідні дані взяті з відкритих джерел та базуються на публікаціях, зроблених самими кадровими військовими російської армії.

InformNapalm коментує представлену інфографіку: «Вихідною точкою кожної кривої є пункт постійної дислокації військової частини на території Російської Федерації (вкладка «Підрозділи» нашої бази). Кінцевою точкою є місце інциденту за участі військових цієї частини на території України (вкладка «Інциденти» нашої бази). Тепер пропонуємо Вам на власні очі побачити «криві Без’є» цієї війни, а потім переглянути нашу базу даних і замислитись над пошуком шляхів до перемоги. Перемоги розуму над силою».

Команда InformNapalm впродовж цілого року готувала унікальні матеріали та журналістські розслідування, проводила ідентифікацію підрозділів та фактів вторгнення техніки російських сил. Представлена інфографіка доповнюється відкритою базою даних фактів російської присутності на території України, якою може скористатися будь-хто із журналістів чи просто зацікавлених осіб. Представлені матеріали подані 6-ма мовами.

Сприяння роботі українських та закордонних представників ЗМІ, які поширюють правдиву інформацію про події в Україні та достовірні факти російського тручання, є одним з головних завдань Міністерства інформаційної політики України, тому МІП закликає журналістів та партнерів користуватися наведеними даними.

Міністерство завжди відкрите для співпраці і має низку програм, які втілюються у життя спільно з волонтерами, громадськими активістами, блогерами та журналістами.  Про результати такого співробітництва Міністерство інформаційної політики завжди звітує на своєму офіційному сайті.

У разі додаткових питань або необхідності розширених коментарів, Ви можете зв’язатися з командою InformNapalm за адресою info@informnapalm.org.

Рекомендуємо прочитати

Украинский художник выступил в защиту русского языка в стране

Русскоязычным людям в Украине не стоит запрещать разговаривать на их языке....

Це може бути цікавим

Неадекватний чоловік у Києві знущався над собакою і напав на дівчину

У Києві неадекватний чоловік знущався над собакою і напав на дівчину, яка намагалася її захистити....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві під загрозою погромів змушували закритися ліванський ресторан "Linas Сafe"

У Києві за ініціативи одного з керівників громадської організації "Націонал-патріотичний рух України" Михайла Ковальчука близько 50 націоналістично налаштованих активістів прийшли до ресторану ліванської та східної кухні "Linas Сafe" на Бесарабській площі і вимагали звільнити приміщення, зокрема, через невикористання персоналом української мови під час обслуговування....