Корбан звинуватив Порошенка у непрозорості виборчого бюджету БПП

Корбан звинуватив Порошенка у непрозорості виборчого бюджету БПП

Представник «дніпропетровської команди» Геннадій Корбан звинуватив Президента України у непрозорому формуванні виборчого бюджету Блоку Порошенка.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

 — За моєю інформацією, на ринку мас-медіа почалася посилена концентрація активів у переддень місцевих виборів. Розкрию секрет: зараз олігарх Порошенко завершує переговори з придбання телеканалу News One у представників Миколи Азарова, а також телеканалу «112» — у представників Захарченка. Від імені олігарха Порошенко всі переговори веде його завгосп Березенко. Питання — звідки гроші? — поцікавився він.

За його словами «останнім часом Порошенко скаржився на труднощі в оперативній діяльності Липецької фабрики. Джерелом також навряд чи є держбюджет, оскільки там — діра. Щоб вирішити цю проблему Порошенко призначив емісарів, завдання яких знайти гроші на вибори».

 — Першим котел наповнює Олександр Клименко. Власне, раніше він вже спонсорував вибори Березенко в Чернігові, виділивши на це близько 5-6 млн доларів. Другий котел передвиборної каси підкидає депутат Антон Герасимов. ЗМІ вже написали про те, що він як у ковбасній крамниці продає місцеві організації БПП — то в Маріуполі і в інших прифронтових зонах. Він і раніше займався цим, продаючи округи на торішніх виборах до Верховної Ради в Донецькій, Луганській областях. За кожен округ він брав по півтора мільйона доларів з представників Опозиційного блоку, — впевнений соратник Коломойського.

 — Ну і за третій котел відповідальний Павелко, депутат від БПП, голова бюджетного комітету Ради і давній соратник пана Вілкула. Хто не знає, Павелко де-факто продав всі комісії і всі округи в Дніпропетровській області — знову ж Вілкулу, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі