Двоє причетних до перестрілки в Мукачевому бійців ПС загинули у ДТП —...

Двоє причетних до перестрілки в Мукачевому бійців ПС загинули у ДТП — ОДА

правий сектор

У Дніпропетровській області в аварії загинули двоє представників «Правого сектора», які брали участь у скандальних подіях 11 липня на Закарпатті. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної держадміністрації.

«8 вересня о 5:45 ранку в Покровському районі Дніпропетровської області поблизу бази «Правого сектора» сталася аварія, в результаті якої загинули кілька чоловік. Легковик із представниками «Правого сектора», котрі, як встановила подальша експертиза, були в нетверезому стані, врізався у військовий автомобіль з бійцями військової частини 1402″, — йдеться у повідомленні.

«У результаті аварії двоє військовослужбовців в.ч. 1402 загинули на місці. Крім них на місці загинув один представник «Правого сектора», а ще один отримав важкі травми», — інформує Закарпатська ОДА.

«Як з’ясувалося згодом, обидва представники «ПС» брали участь у подіях 11 липня в Мукачеві й переховувалися в Дніпропетровській області від правоохоронців», — йдеться у повідомленні.

У керівника Закарпаття Геннадія Москаля наголошують, що бойові дії в Дніпропетровській області «не ведуться й ніколи не велися».

«Загиблого представника «ПС» поховали як невідомого, а травмованого доставили в Дніпропетровську обласну лікарню ім. І.Мечникова, де він знаходився під вигаданим прізвищем як мешканець Рівненської області», — йдеться у повідомленні ОДА.

«14 вересня він помер від отриманих під час аварії травм. Прізвище померлого — Копосович Роман, 1989 року народження, мешкав він у с. Збини Воловецького району Закарпатської області», — інформують у відомстві.

«Встановленням особи іншого представника «ПС», що загинув у ДТП й похований як невідомий, займаються силові структури», — додали в ОДА.

Читайте також: Командир ДУК Правий Сектор розповів про боротьбу з «внутрішніми» і «зовнішніми» окупантамизагрузка...

Читайте також