Чиновники розповіли як боротимуться з корупцією в своїх рядах

Через корупційні дії та нецільове використання державного майна державі нанесено збитків на суму майже у 50 млн гривень.

Про це заявив начальник Управління взаємодії з органами державної влади та роботи з підвідомчими організаціями Мінрегіону Руслан Анфілов в ході круглого столу на тему «Методи ефективного реформування державних підприємств в умовах української кризи: стратегія, досвід, приклади».

«Станом на вересень поточного року у підпорядкуванні Мінрегіону перебуває 65 державних підприємств. Більшість з них знаходяться у складному фінансовому становищі, частина працюють неповний робочий день, зменшено обсяг виробництва та кількість працівників. Фактично ми маємо 19 прибуткових підприємств, 32 збиткових та 1 підприємство на межі збитковості, 13 в стадії ліквідації», - повідомив Руслан Анфілов.

Це, за його словами, стало наслідком неефективного менеджменту та неоптимальної форми управління держпідприємствами. Наразі, ця система потребує оптимізації та підвищення конкурентоспроможності в актуальних ринкових умовах.

«За дорученням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка робоча група Мінрегіону здійснює перевірку фінансової та господарської діяльності держпідприємств. В результаті чого виявлені чисельні порушення як то: умисне доведення підприємств до банкрутства, незаконне привласнення державного майна тощо. Орієнтовний збиток нанесеної шкоди на перевірених підприємствах складає більше 50 млн грн.», - розповів Руслан Анфілов.

Начальник Управління впевнений – для виправлення ситуації та стабілізації роботи державних підприємств, що перебувають у сфері управління Мінрегіону, необхідно повністю реформувати систему управління цими підприємствами. «Для забезпечення врахування думки трудових колективів підприємств при міністерстві буде створений Консультативно-дорадчий орган», - додав він.

Насамкінець Руслан Анфілов повідомив про наступні кроки на шляху реформування держпідприємств. Зокрема, планується продовжити оптимізацію структур підприємств, посилити роботу по боротьбі з корупцією, оприлюднити усі фінансові звіти та плани, залучити до роботи міжнародних експертів, представників громадськості та профспілок.

«Ми готові до впровадження комплексу заходів по підвищенню ефективності роботи підприємств та забезпеченню їх прибутковості», - наголосив він.

Рекомендуємо прочитати

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....

Це може бути цікавим

Стало відомомо, коли відкриють Будинок Профспілок

Реконструкцію Будинку Профспілок планують завершити через рік....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Столична поліція затримала "стрілка по студентах"

Столична поліція затримала чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння стріляв з травматичної зброї у Печерському районі у студента, і кваліфікувала його дії як “хуліганство”....