Чиновники розповіли як боротимуться з корупцією в своїх рядах

Через корупційні дії та нецільове використання державного майна державі нанесено збитків на суму майже у 50 млн гривень.

Про це заявив начальник Управління взаємодії з органами державної влади та роботи з підвідомчими організаціями Мінрегіону Руслан Анфілов в ході круглого столу на тему «Методи ефективного реформування державних підприємств в умовах української кризи: стратегія, досвід, приклади».

«Станом на вересень поточного року у підпорядкуванні Мінрегіону перебуває 65 державних підприємств. Більшість з них знаходяться у складному фінансовому становищі, частина працюють неповний робочий день, зменшено обсяг виробництва та кількість працівників. Фактично ми маємо 19 прибуткових підприємств, 32 збиткових та 1 підприємство на межі збитковості, 13 в стадії ліквідації», - повідомив Руслан Анфілов.

Це, за його словами, стало наслідком неефективного менеджменту та неоптимальної форми управління держпідприємствами. Наразі, ця система потребує оптимізації та підвищення конкурентоспроможності в актуальних ринкових умовах.

«За дорученням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка робоча група Мінрегіону здійснює перевірку фінансової та господарської діяльності держпідприємств. В результаті чого виявлені чисельні порушення як то: умисне доведення підприємств до банкрутства, незаконне привласнення державного майна тощо. Орієнтовний збиток нанесеної шкоди на перевірених підприємствах складає більше 50 млн грн.», - розповів Руслан Анфілов.

Начальник Управління впевнений – для виправлення ситуації та стабілізації роботи державних підприємств, що перебувають у сфері управління Мінрегіону, необхідно повністю реформувати систему управління цими підприємствами. «Для забезпечення врахування думки трудових колективів підприємств при міністерстві буде створений Консультативно-дорадчий орган», - додав він.

Насамкінець Руслан Анфілов повідомив про наступні кроки на шляху реформування держпідприємств. Зокрема, планується продовжити оптимізацію структур підприємств, посилити роботу по боротьбі з корупцією, оприлюднити усі фінансові звіти та плани, залучити до роботи міжнародних експертів, представників громадськості та профспілок.

«Ми готові до впровадження комплексу заходів по підвищенню ефективності роботи підприємств та забезпеченню їх прибутковості», - наголосив він.

Рекомендуємо прочитати

Боевики блокируют вопрос освобождения пленных на Донбассе

После проведенной встречи Трехсторонней контактной группы в Минске заблокированным остается вопрос освобождения пленных....

Це може бути цікавим

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....