Чиновники пообіцяли українцям свіжу і дешеву вітчизняну рибу

«Згідно з даними офіційної статистики, українці споживають більше 80% імпортної риби. Українська риба мало представлена у великих торгових мережах. На ринках, особливо в регіонах біля водойм – вибір значно більший» –   розповів Голова Держрибагентства Ярема Ковалів у ефірі радіостанції «Голос Столиці». Він зазначив,  що через ініціативи з дерегуляції держава має намір стимулювати підприємців  рибної галузі, це є одним з основних пріоритетів Концепції реформування рибного господарства,  яку розробило та впроваджує Держрибагентство. В свою чергу спрощення  умов роботи підприємців збільшить  і кількість  української риби на прилавках магазинів.

«Традиційно українці споживають  такі види риб, як карп і товстолобик. При цьому у нас в Україні є дуже багато  видів риб, які дуже смачні, але менш відомі і не користуються популярністю. Наприклад, калкан, його виловлюють у нас в Чорному морі, на Одещині. Цю рибу надзвичайно високо цінують у Туреччині, там її вартість може сягати кількох десятків доларів за кілограм. В Україні вона значно дешевша, але невідома багатьом українцям».

Ярема Ковалів зазначив, що  на вартість імпортної риби дуже впливає курс валют, у зв’язку з девальвацією вона стала дуже дорогою і недоступною багатьом українцям. Тому споживачам саме час  звернути увагу на  вітчизняний продукт, а державі стимулювати підприємців  рибної галузі. «На ринку зараз ідеальні умови для імпортозаміщення. Українці мають почати споживати якісну, свіжу, дешевшу українську рибу» –  додав Ярема Ковалів.

Рекомендуємо прочитати

Лия Ахеджакова о Борисе Немцове: Для меня эпоха веры и даже слабой надежды закончилась пулей, которую он получил в спину

Я не была знакома с Борисом Ефимовичем, но когда-то пересекались, мы здоровались, не более того....

Це може бути цікавим

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Депутат розповів про розширення торгівельної блокади

Народний депутат України Володимир Парасюк розповів про розширення торгівельної блокади....