Чиновники пообіцяли українцям свіжу і дешеву вітчизняну рибу

«Згідно з даними офіційної статистики, українці споживають більше 80% імпортної риби. Українська риба мало представлена у великих торгових мережах. На ринках, особливо в регіонах біля водойм – вибір значно більший» –   розповів Голова Держрибагентства Ярема Ковалів у ефірі радіостанції «Голос Столиці». Він зазначив,  що через ініціативи з дерегуляції держава має намір стимулювати підприємців  рибної галузі, це є одним з основних пріоритетів Концепції реформування рибного господарства,  яку розробило та впроваджує Держрибагентство. В свою чергу спрощення  умов роботи підприємців збільшить  і кількість  української риби на прилавках магазинів.

«Традиційно українці споживають  такі види риб, як карп і товстолобик. При цьому у нас в Україні є дуже багато  видів риб, які дуже смачні, але менш відомі і не користуються популярністю. Наприклад, калкан, його виловлюють у нас в Чорному морі, на Одещині. Цю рибу надзвичайно високо цінують у Туреччині, там її вартість може сягати кількох десятків доларів за кілограм. В Україні вона значно дешевша, але невідома багатьом українцям».

Ярема Ковалів зазначив, що  на вартість імпортної риби дуже впливає курс валют, у зв’язку з девальвацією вона стала дуже дорогою і недоступною багатьом українцям. Тому споживачам саме час  звернути увагу на  вітчизняний продукт, а державі стимулювати підприємців  рибної галузі. «На ринку зараз ідеальні умови для імпортозаміщення. Українці мають почати споживати якісну, свіжу, дешевшу українську рибу» –  додав Ярема Ковалів.

Рекомендуємо прочитати

Найдена причина эффективности кофеина при похудении

Китайские ученые доказали, что кофеин снижает массу тела мышей путем подавления аппетита и увеличения расходов энергии на обмен веществ....

Це може бути цікавим

Ще одна європейська країна обіцяє не визнавати анексію Криму

Влада Італії поділяє позицію країн Європейського союзу щодо окупації українського півострова Росією....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве изменят режим работы метро ко Дню Конституции

На День Конституции в Киеве - 28 июня - метро будет работать на час дольшеОб этом сообщили в пресс-службе Киевского метро на их официальном сайте....