Ватажок бойовиків «ЛНР» запросив американського сенатора на «вибори»

Ватажок бойовиків «ЛНР» запросив американського сенатора на «вибори»

Ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий назвав сенатора США Джона Маккейна найправдивішою людиною, демократом з демократів. Плотницький підкреслив, що сенатор приїжджав в Україну, і тепер його запрошують до «ЛНР».

Про це повідомляють РИА Новости.

Плотницький запросив на вибори в «ЛНР» сенатора США Джона Маккейна, — «найсправедливішу людину, демократа з демократів».

Влада «ЛНР» призначила місцеві вибори на 1 листопада, а в «ДНР» вони повинні пройти 18 жовтня. В ОБСЄ заявили, що не приїдуть спостерігати за виборами в республіки, оскільки вони не входять в цю організацію.

«Якщо не хоче приїхати ОБСЄ, я попрошу Вас як вільну пресу передати запрошення самій правдивій людині, демократу з демократів, який їздить по всьому світу, розповідає правила та основи демократії, який чесно і справедливо захищає небо Сполучених Штатів Америки над В’єтнамом … я говорю про Сенатора Маккейна», — заявив Плотницкий журналістам на прес-конференції.

Плотницький підкреслив, що сенатор приїжджав в Україну, і тепер його запрошують до «ЛНР».

«Нехай тепер приїде до нас, і ми покажемо, як демократичні вибори повинні проходити насправді», — підкреслив Плотницький.загрузка...

Читайте також