Цього року до Умані приїхала рекордна кількість хасидів

Цього року до Умані приїхала рекордна кількість хасидів

На святкування іудейського нового року Рош-Ха-Шана в Умань (Черкаська область) цього року приїхала рекордна кількість хасидів — майже 30 тис. осіб. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС України в Черкаській області.

«На святкування в цьому році в Умань приїхала рекордна кількість іноземних гостей — 29490 осіб, в минулому році паломників було трохи більше двадцяти тисяч», — йдеться в повідомленні.

Порядок у місті під час святкування Рош-Ха-Шана забезпечують працівники зведеного загону черкаської міліції і поліцейські з Ізраїлю. Також поблизу місць масових гулянь чергують рятувальники, кінологи з собаками і вибухотехніки.

Крім того президент України Петро Порошенко сьогодні привітав єврейську громаду України з святом.

«Сердечно вітаю вас з Рош-Гашана — єврейським Новим роком — святом очищення і оновлення душі», — йдеться у привітанні Президента.

«Поважаю прагнення єврейської громади України, яка послідовно обстоює європейські цінності, є активним учасником суспільних процесів, докладає значних зусиль для збереження миру і благополуччя в державі. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. Нехай Всевишній в Книзі Життя запише вам гарний і солодкий рік», — побажав Порошенко.

Читайте також: В Умані демонтували огорожу наметового містечка для хасидів, яке вважають незаконнимзагрузка...

Читайте також

Коментарі