Правий Сектор прокоментував звинувачення на адресу батальйону «Слобожанщина»

Правий Сектор прокоментував звинувачення на адресу батальйону «Слобожанщина»

Новина, що пронеслася ЗМІ 3 дні тому — добровольчий батальйон «Слобожанщина» готував замахи на самого Арсена Авакова і низку чиновників.

Повну картину діяльності цього харківського батальйону, крім інформації зі ЗМІ, ми, інфо-центр «Правого сектора», не маємо, щоб оцінити арешт командування об’єктивно. Під час війни і політичної кризи, фактично небезпеки хаосу, можливо всяке, — передає прес-служба ПС.

 — Іронія полягає в тому, що «Слобожанщина» — це «батальйон патрульної служби міліції особливого призначення», тобто самі ж підопічні Авакова, структурний підрозділ МВС. Парадокс, — відзначили у партії.

Крім того, активісти переконані, що «викликає підозру контекст арешту командування батальйону — нинішній період репресій і штучної дискредитації активних українських патріотів і їхніх формувань».

 — Також доволі награно звучить офіціоз режиму — у «планах» батальйону було ліквідовувати не лише чиновників, а й волонтерів і командирів деяких добровольчих формувань. Для чого це українським добровольцям-фронтовикам? Логіка незрозуміла, — додали вони.загрузка...

Читайте також