Під Києвом пройдуть змагання з історичного бою

Під Києвом пройдуть змагання з історичного бою

19-20 вересня Стародавній Київ у «Парку Київська Русь» пройде Міжнародний чемпіонат з історичного бою «Поклик героїв».

За даними організаторів, у ньому приймуть участь близько 10 країн-учасниць та більше 400 бійців.

«Учасники чемпіонату з усіх куточків України, а також з Данії, Ізраїлю, Росії, Латвії, Литви, Естонії, Білорусі та інших країн продемонструють свою силу і мужність, лицарську честь і доблесть. Помірятися силами на ристалище Стародавнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних по історичному бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу«, — сказано у повідомленні..

Програма чемпіонату  розпочнеться у суботу, 19 вересня з масштабною масової битви «стінка на стінку». А далі протягом двох днів проходитимуть поєдинки в номінаціях «меч-меч» і «щит-меч» (також буде окрема жіноча номінація) і видовищні групові бої в номінаціях «5 на 5 бійців» і «16 на 16 бійців». Найбільш запеклі бої обіцяють в неділю, 20 вересня, коли відбудуться півфінальні та фінальні битви. .

«Історичний бій – це не тільки захоплююче видовище, а й повноконтактний вид спорту, в якому беруть участь спортсмени, екіпіровані в обладунки, аналогічні середньовічним лицарським зразкам. Бійці озброєні мечами і щитами, фальшіон, списами, алебардами, які достовірно відтворюють стародавню зброю. Цей спорт відроджує давні бойові мистецтва, їх прийоми і способи, даруючи глядачам яскраве видовище», — повідомляють організатори.

У програмі чемпіонату «Поклик героїв» також: кінно-трюкові шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів, презентація живого музею коней історичних порід. Приходьте, підтримайте Україну!

Стародавній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівського району Київської області. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Парк відкритий з 10:00. Початок програми о 13:00.

Вартість вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів та студентів – 75 грн, для школярів – 50 грн, дошкільнята безкоштовно.загрузка...

Читайте також

Коментарі