Син Азарова забудує легендарний стадіон «Старт» у Києві. Кличко проти

Син Азарова забудує легендарний стадіон «Старт» у Києві. Кличко проти

Окружний адміністративний суд Києва  дозволив ТОВ «Голден Хаус», яку пов’язують з сином екс-прем’єра Миколи Азарова Олексієм, забудувати стадіон «Старт». Про це йдеться у постанові суду № 826/10580/15 від 4 вересня 2015 року, передає Українська. правда.Київ.

Суд міста Києва у складі судді Погрібніченко І.М., задовольнив позов ТОВ «Голден Хаус» до Київради та визнав протиправним і скасував рішення Київради від 4 березня 2015 року, яким міськрада скасувала передачу землі по вулиці Шолуденка, 26-28/4 забудовнику.  

«Суд…вважає за необхідне адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Голден Хаус» повністю задовольнити», — йдеться у рішенні суду.

Тепер на місці стадіону «Старт» можуть з’явитися висотки торгово-розважального комплексу.

dda5a09-start1Тим часом мер столиці Віталій Кличко запевнив, що не дозволить забудувати стадіон. Про це повідомляє сайт політика.

«Стадіон «Старт» залишиться у громади міста незважаючи на заангажовані рішення «мотивованих»судів. Рішенням Київради у березні цього року ми розірвали договір оренди з забудовником, який був укладений за минулої влади», — запевнив Кличко.

Він додав, що з суддею, який дозволив «прихопити стадіон забудовникам», треба розбиратися за законом.

«Скажу одне: ми цього (забудови – ред.) все одно не допустимо«, — підкреслив Кличко.загрузка...

Читайте також

Коментарі