Американський експерт розповів, чому Путін припинив вогонь на Донбасі

Американський експерт розповів, чому Путін припинив вогонь на Донбасі

Припинення вогню і перемир’я на Донбасі можуть бути пов’язані з бажанням президента Росії Володимира Путіна відвернути увагу західних політиків від ситуації на сході України, і не означають завершення війни. Таку думку висловив в інтерв’ю «Апостроф» американський аналітик, екс-держсекретар США Строуб Телботт.

«Припинення вогню — не те ж саме, що мир. Особливо з урахуванням непередбаченості наступного кроку Кремля. Останнє поліпшення ситуації з обстрілами є радше спробою заспокоїти Захід, а не бажанням повністю закінчити війну», — вважає він.

За словами дипломата, «це потрібно Путіну не тільки напередодні Генеральної асамблеї ООН, засідання якої відбудеться наприкінці вересня (і на якому він збирається виступити, — ред.), але й з огляду на те, що скоро Європейський союз буде розглядати питання санкцій щодо Росії «.

«Цілком можливо, що припинення вогню — спроба відвернути увагу західних політиків. Таким чином, країни, лояльні до РФ, які раніше не хотіли підтримувати обмежувальні заходи у зв’язку з власними економічними втратами, отримають додатковий аргумент для переконання інших членів ЄС — вони будуть активно використовувати факт дотримання режиму тиші «, — додав Телботт.загрузка...

Читайте також

Коментарі