Визначено найгаласливіші житлові будинки в Києві

У СЕС розповіли, що перевищення шумових ефектів у будинках, на які останнім часом скаржаться кияни,  небезпечне для здоров'я. Про це  «Вестям» розповів головний санітарний лікар Олег Рубан.

За його ловами, найбільше у Києві страждають мешканці будинків по вул. Баренбойма, які знаходяться недалеко від побудованого в 2011 році Дарницького залізничного моста.

«Законодавством передбачено норми шуму - до 40 децибел. У них перевищення від 15 до 20 дБА. Тобто шуми досягають до 60 дБА. До слова сказати, звук літака - 60-80 дБА », - розповів Рубан.

Так, на другому місці будинки, які знаходяться в Дніпровському районі недалеко від Гідропарку:

«У будинках уздовж Русанівської протоки від музики, яка постійно грає в нічних клубах, норми перевищені від 1 до 16 децибел», - зазначив головний санлікар столиці.

До речі, столична міліція в серпні провела цілий рейд по Гідропарку і склала адмінпротоколи проти 12 нічних закладів.

«У ресторанах просто не думають про те, що гучна музика може настільки перевищувати дозволені норми. Поки вони були оштрафовані, а повторення порушення може спричинити конфіскацію майна », - сказала співробітник прес-служби столичної міліції Олена Василяка.

На третьому місці - житловий масив Троєщина. Там шумовий ефект перевищено від 10 до 15 дБА. На четвертому - Печерський район (наприклад, вул. Редутна, але і не тільки), де перевищення шуму (на 3-10 дБА) також через будівництво.

На п'ятому - Шевченківський район, перевищення шуму (від 3 до 8 дБА) відбувається як через будівництво, так і через кондиціонери, які різні підприємства (магазини, банки), що знаходяться на перших поверхах житлових будинків, вішають під вікнами приватних квартир .

На шостому - Святошинський. Тут у житлових будинках на вул. Калінінської шум перевищено також через будівництво (на 5 дБА). Є перевищення в Дарницькому районі, де через спортивного клубу в будинках на вул. Дніпровська Набережна перевищення на 5 дБА, а в Солом'янському районі (Повітрофлотський проспект), де норми перевищені від 3 до 5 дБА через кафе, які навпроти.

Рекомендуємо прочитати

В Германии создали лифт на магнитной подушке

Поскольку с ростом населения Земли строительство в крупных городах ориентируется на высотные здания, инженеры стремятся оптимизировать конструкцию и механизм ра....

Це може бути цікавим

В России предупреждают о "дожде из кошек"

Врачи предупреждают жителей Мурманска о сильном кошкопаде....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Китайцы стали продавать доступы к частным камерам

В последнее время в моду вошла новинка: смарт-камеры, используемые для видеонаблюдения....