Визначено найгаласливіші житлові будинки в Києві

У СЕС розповіли, що перевищення шумових ефектів у будинках, на які останнім часом скаржаться кияни,  небезпечне для здоров'я. Про це  «Вестям» розповів головний санітарний лікар Олег Рубан.

За його ловами, найбільше у Києві страждають мешканці будинків по вул. Баренбойма, які знаходяться недалеко від побудованого в 2011 році Дарницького залізничного моста.

«Законодавством передбачено норми шуму - до 40 децибел. У них перевищення від 15 до 20 дБА. Тобто шуми досягають до 60 дБА. До слова сказати, звук літака - 60-80 дБА », - розповів Рубан.

Так, на другому місці будинки, які знаходяться в Дніпровському районі недалеко від Гідропарку:

«У будинках уздовж Русанівської протоки від музики, яка постійно грає в нічних клубах, норми перевищені від 1 до 16 децибел», - зазначив головний санлікар столиці.

До речі, столична міліція в серпні провела цілий рейд по Гідропарку і склала адмінпротоколи проти 12 нічних закладів.

«У ресторанах просто не думають про те, що гучна музика може настільки перевищувати дозволені норми. Поки вони були оштрафовані, а повторення порушення може спричинити конфіскацію майна », - сказала співробітник прес-служби столичної міліції Олена Василяка.

На третьому місці - житловий масив Троєщина. Там шумовий ефект перевищено від 10 до 15 дБА. На четвертому - Печерський район (наприклад, вул. Редутна, але і не тільки), де перевищення шуму (на 3-10 дБА) також через будівництво.

На п'ятому - Шевченківський район, перевищення шуму (від 3 до 8 дБА) відбувається як через будівництво, так і через кондиціонери, які різні підприємства (магазини, банки), що знаходяться на перших поверхах житлових будинків, вішають під вікнами приватних квартир .

На шостому - Святошинський. Тут у житлових будинках на вул. Калінінської шум перевищено також через будівництво (на 5 дБА). Є перевищення в Дарницькому районі, де через спортивного клубу в будинках на вул. Дніпровська Набережна перевищення на 5 дБА, а в Солом'янському районі (Повітрофлотський проспект), де норми перевищені від 3 до 5 дБА через кафе, які навпроти.

Рекомендуємо прочитати

Квартиру родителей Сони Кошкиной ограбили

Квартиру родителей Сони Кошкиной ограбили, но ничего ценного не взяли....

Це може бути цікавим

Список продуктов, которые заставляют тело плохо пахнуть

Определенные продукты или даже блюда, при регулярном их потреблении, могут провоцировать не слишком приятный запах вашего тела....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Колишні власники "ПриватБанку" можуть оскаржити націоналізацію - ЗМІ

Оскільки інформація Нацбанку України про те, що "ПриватБанк" видавав кредити пов'язаним з ним особам, не знайшла підтвердження, то колишні власники можуть оскаржити рішення про націоналізацію банку....