«ЛНР» погрожує проведенням власним «місцевих виборів»

«ЛНР» погрожує проведенням власним «місцевих виборів»

Представник луганських терористів на Мінських переговорах Владислав Дейнего заявив, що «ЛНР» «була змушена прийняти рішення про проведення місцевих виборів за своїми законами в рамках виконання Комплексу заходів, оскільки Київ заблокував дію відповідних українських нормативних актів».

 — Комплекс заходів визначає, що вибори повинні проводитися за українськими законами. Оскільки немає в природі таких законів українських, які дозволяють провести ці вибори, ці закони повинні з’явитися, — зазначив він.

 — Ці закони необхідно приймати тільки за підсумками їх обговорень з Луганськом і Донецьком, і це встановлено Комплексом заходів, — підкреслив Дейнего.

 — Для цього Комплекс заходів визначив, що треба було на наступний день після завершення відводу приступити до обговорення модальності цих виборів. Відведення у нас офіційно було завершеним 7 березня, +8 березня мали приступити. Реально приступили тільки в травні після створення підгрупи з політичних питань. Але з цього моменту жодне з питань, який обговорювався в цій групі, не знайшло свого рішення, — нагадав терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі