Ярош порадив владі «не гратися у контрреволюцію»

Ярош порадив владі «не гратися у контрреволюцію»

Провідник НВР «Правий сектор» Дмитро Ярош обурений арештами в Одесі.

Про це він повідомив прес-службі партії.

 — Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі, — зауважив Ярош.

Він вважає, що арештами патріотів влада грає на руку Путіну.

 — Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу — адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим, — відзначив він.

Ярош переконаний, що для декого репресії можуть погано закінчитися.

 — Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде. Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху «Правий сектор» приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу, — додав він.

 загрузка...

Читайте також