10 вересня о 10 годині ранку офіційно розпочав роботу 22 Форум видавців у Львові – найдавніший з часів Незалежності книжковий ярмарок країни.

Цього року організатори очікують на 50 000 відвідувачів, до уваги яких будуть не лише численні книжкові новинки, але й презентації, дискусії, виступи, виставки, покази кіно та інші культурні заходи, яких цього року нараховано більше тисячі. Гостями Форуму стануть як відомі українські автори, серед яких Сергій Жадан, Юрій Винничук, Євгенія Кононенко, Андрій Бондар, Юрій Андрухович, Андрій Кокотюха, так і іноземні гості: російська журналістка Варвара Горностаєва, французька письменниця Катрін Кюссе, польській есеїст Марек Бєньчик та багато інших.

«Я один з тих видавців, хто брав участь у всіх Форумах. Пам’ятаю перший Форум, який проходив в музеї біля Оперного театру, у «Фоліо» стенд був на сходах, книжки купували як дефіцит, все було інакше… Зараз настав той період, коли люди знову стають за книгами в черги і штурмують стенди. Тому я просто не розумію, як Форум міг не відбутись. Мені важко виділити окрему книгу, на яку я б порадив читачам звернути свою увагу, зважаючи на те, скільки новинок ми зробили за два тижні до відкриття Форуму. Безумовно, думаю, що особливим попитом користуватимуться «Іловайськ» Євгена Положія – знакова книжка для нашого суспільства, а також новий роман Юрія Винничука «Аптекар», це перший великий прозовий твір автора за останні три роки. Взагалі ми цього року влаштуємо своєрідний бенефіс Юрія Винничука з окремим стендом і численними виданнями його творів», − поділився з виданням Cultprostir враженнями Олександр Красовицький, директор харківського видавництва «Фоліо».загрузка...

Читайте також

Коментарі