Конференція гомеопатів закінчилась масовим передозуванням ЛСД

Конференція з гомеопатії, яка пройшла 4 вересня в німецькому місті Хадело, розташованому недалеко від Гамбурга, закінчилося масовою передозуванням забороненим в Німеччині препаратом 2C-E, близьким за своїми властивостями до ЛСД. Про це повідомляє The Independent.

На заході з альтернативної медицини, який проходив в одному з готелів міста, хтось з делегатів пригостив усіх присутніх наркотиками. Відзначається, що після цього люди стали поводитися дивно, а саме хитатися і «нести тарабарщину».

На місце події прибули більше 150 медичних працівників. У результаті було госпіталізовано 29 чоловік у віці від 24 до 56 років. У них були діагностовані проблеми з диханням і серцем, а також судоми.

Представники поліції розповіли, що до понеділка, 7 вересня, неможливо було опитати жодного з учасників заходу, так як вони ще не прийшли в себе. Співробітники правоохоронних органів вважають, що гомеопати взяли галюциноген в якості експерименту, або ж це було чиїмось невдалим жартом.

Член експертної групи з наркотиків німецького уряду Торстен Пассі (Torsten Passie) відзначив, що постраждалі, найвірогідніше, не були попереджені про ризики.

Наголошується, що на даний момент невідомо, хто саме пригостив учасників конференції наркотиком.

ЛСД (діетиламід d-лізергінової кислоти) - один з найбільш відомих психоделічних наркотиків. Він був синтезований в 1938 році і в 1950-1960-і активно використовувався в наукових експериментах, у тому числі для лікування розладів психіки.

Початкові результати медичного вживання ЛСД виявилися багатообіцяючими, однак серед американської молоді використання речовини вийшло з-під контролю. У підсумку ЛСД заборонили для будь-яких цілей - як медичних, так і рекреаційних. Згідно з конвенцією ООН про психотропні речовини 1971 роки, ЛСД заборонений практично у всіх країнах світу.

Рекомендуємо прочитати

Відома українська телеведуча покидає 1+1

Відома українська телеведуча Марини Леончук покидає телеканал "1+1"....

Це може бути цікавим

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....