У Києві затримали активістів, які вимагали надати статус учасників АТО рятувальникам

У Києві затримали активістів, які вимагали надати статус учасників АТО рятувальникам

Активістів, які влаштували акцію під стінами ДСНС про надання статусу учасників АТО пожежникам Донбасу, затримали правоохоронці, повідомляє УНН.

До будівлі під’їхав автомобіль слідчо-оперативної групи, з якої вийшли правоохоронці, які повідомили учасникам акції, які були із вогнегасниками, що їх затримано. Однак учасники не хотіли йти добровільно, тому їх посадили до автозаку силоміць.

Один із активістів намагався втекти, але міліціонери його наздогнали. Товариші учасників акції стверджують, що їх затримали незаконно.

«Ми повідомляли про акцію офіційно. В документі зазначено, що будуть використовуватися порошкові вогнегасники. Не розумію, чому їх затримали. Ми подамо до міліції зустрічну заяву», — сказав активіст Анатолій. За його словами, правоохоронці затримати трьох людей.

У свою чергу представники слідчо-оперативної групи зазначили, що у зв’язку із подіями біля ВР 31 серпня, заходи безпеки на масових акціях посилено. «Їх затримали за ст.173 адмінпротоколу. І доправлять до Шевченківського суду Києва», — зазначив слідчий.

Читайте також: В «ДНР» заарештували 20 активістів на мітингу на підтримку Пургіназагрузка...

Читайте також

Коментарі