У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі складе +5…+18 градусів, удень +15…+27. Вітер змінних напрямків, переважно північних, східних, північно-східних, південно-східних і північно-західних, 1-8 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +6…+9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +16…+19. Вітер західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +8…+16 градусів, удень повітря прогріється до +21…+26. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові буде без опадів. Уночі температура повітря складе +14…+18 градусів. Денна коливатиметься від +24 до +27. Вітер північний, східний та північно-східний 2-8 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +7…+14 градусів, денна температура повітря складе +21…+27. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +5…+12 градусів, удень підніметься до +15…+22. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +8, удень до +19…+20 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6…+12 градусів, удень – від +18 до +21. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі