Продаємо зброю під час війни: Чому продають крейсер «Україна»?

Продаємо зброю під час війни: Чому продають крейсер «Україна»?

ВМС пояснили, чому хочуть продати ракетний крейсер «Україна».

Військово-морські сили Збройних сил України вирішили продати недобудований ракетний крейсер «Україна». Про це повідомляє газета «Флот України» з посиланням на командувача Військово-Морськими силами України віце-адмірала Сергія Гайдука.

«Крейсер «Україна» — це відламаний від держави кусень, його буде реалізовано, а кошти від реалізації підуть на будівництво нових кораблів і катерів, — сказав Гайдук.

Він пояснив це рішення тим, що на крейсері 80% озброєння — російське, тобто він проектувався під зразки навігаційного обладнання та стрілецького озброєння, які в Україні не виробляються, крім того, щоб забезпечити розгортання діяльності ракетному крейсеру необхідно 3-4 корабля класу » фрегат або есмінець. До того ж, проблемою є і відсутність інфраструктури базування.

Також командувач запевнив, що до кінця року завершиться будівництво двох катерів класу «Гюрза». Також у 2016 році починається будівництво катерів класу «Кентавр», особливістю яких є здатність взяти на борт до 36 морських піхотинців.

Крім того, виводиться парк застарілих літаків Бе-12 пошуково-рятувальних, протичовнових, зате в склад вводиться новий парк універсальних патрульних транспортних літаків класу «Антонов».

Гайдук також заявив, що в 2017 році до складу 10 морської авіаційної бригади планується включити ланка безпілотних апаратів, які будуть здатні на сучасному рівні цілодобово транслювати інформацію в режимі онлайн.загрузка...

Читайте також

Коментарі