Активісти розкажуть киянам як правильно розвивати місто

9 вересня 2015 року о 18:30 в рамках освітнього курсу проектного семінару «Право на місто»відбудеться серія презентацій активних груп міста Києва, які  співпрацюють з громадськістю з різних питань.
Нагадаємо, що проектний семінар націлений на розробку нового механізму участі громади в прийнятті рішень у місті щодо просторового розвитку.
Наступним кроком в цьому процесі стане проведення проектного семінару (дата уточнюється),  участь у якому візьме мультидисциплінарна команда – орієнтовно 12 осіб. Учасників семінару буде відібрано на конкурсній основі.Детальні умови участі будуть доступні з 15 вересня 2015 року на сайті Департаменту містобудування та архітектури kga.gov.ua  та на сторінці Департаменту у фейсбуці. Ми маємо шанс створити комфортні умови спільного життя в нашому місті. Долучайтеся! Сьогодні доповідають: Мітя Гурін - спеціаліст по комунікаціям, креативний директор, волонтер Департаменту містобудування та архітектури, член Ради громадських експертів конкурсу «Територія Гідності». Ольга Драженко – координатор проекту «Київські парки», Департамент містобудування та архітектури. Наталія Кондель-Пермінова – канд. архітектури, зав. відділом архітектури та дизайну Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, Голова Ради громадських експертів конкурсу «Територія Гідності». Довідки за тел. +38 (068) 687-11-96 e-mail: kyivstreet.renovation@gmail.com Детальніше про проектний семінар тут: https://www.facebook.com/groups/684668494997756/

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

Эксперт: Гонтарева не просто ушла в отставку, она сбежала

События в Украине накручиваются....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві вандали сплюндрували пам'ятник жертвам Голокосту в Бабиному Яру

У столиці невідомі облили червоною фарбою пам'ятник "Менора", присвячений жертвам Голокосту в Бабиному Яру....