Бійця «Правого Сектору» затримали за напад на сепаратиста

Бійця «Правого Сектору» затримали за напад на сепаратиста

правий сектор

Сьогодні міліція провела обшук у  голови Одеської організації НВР «Правий сектор» Сергія Стерненка. Після обшуку Стерненка арештували.

Про це повідомила прес-служба партії.

За її інформацією «обшук відбувався з кричущими порушеннями: без свідків і понятих, за участі класичного «маски-шоу».

 — Стерненка звинувачують у нападі та викраденні депутата районної ради (МВС повідомляє про «народного депутата») Сергія Щербича, — зауважили у прес-службі.

747_nFrdfLrhk8Dn_a_687_459

НВР «Правий сектор» вважає такі дії правоохоронців проявом антиукраїнської і антизаконної суті діючого режиму.

 — Сайт «Миротворець», що входить до орбіти відомства Мінстеця, прямо називає Щербича сепаратистом., — відзначили у ПС.

 — Зимой 2013-2014 гг. участник «Антимайдана» в Киеве, один из организаторов завоза в Киев «титушек» из Одесской области. По непроверенным данным, поддерживает связь с бывшим главой партии «Родина», боевиком НВФ ДНР», — йдеться у інформації про нього.

В партії переконані, що «місцеві ЗМІ також в один голос стверджують: Щербич керував районним осередком «Родіни».

 — Також про нього відомо, що саме Щербич збирав одеських тітушок та возив їх на Антимайдан до Києва взимку 2013-2014 рр. Останній його «рейд» відбувся 20 лютого 2014 р., коли автобуси тітушок на чолі з Щербичем були затримані активістами під Черкасами, — підкреслили у ПС.

Ще у квітні ряд громадських та політичних організацій Одеси (в т.ч. і ПС) написали до прокуратури листа з проханням перевірити діяльність цього депутата, але ані відповіді, ані результату так і не отримали.

 — Відповідно, маємо просто ганебну ситуацію з точки зору національних інтересів: відвертий тітушка і сепаратист продовжує залишатися на волі навіть після Майдану і в умовах війни з Росією. Натомість без жодних доказів міліція свавільно обшукує та затримує бійця ПС, — додали у ПС.загрузка...

Читайте також

Коментарі