У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях висока ймовірність невеликого дощу, подекуди з грозою. Температура повітря вночі становитиме +4…+19 градусів, удень +10…+27. Вітер змінний, переважно південний, північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі градусники покажуть до +9…+11, удень температура – від +14 до +17 градусів. Вітер західний та південно-західний, 1-7 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде переважати суха погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть +10…+19 градусів, удень повітря прогріється до +20…+27. Вітер північний, західний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +13…+18 градусів. Денна температура повітря становитиме від +25 до +27. Вітер північних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі температура повітря +9…+15 градусів, денна становитиме +21…+26. Вітер західний, південний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується дощова погода, подекуди з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +4…+9 градусів, удень стовпчики покажуть +10…+18. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +7…+9, удень – до +12…+14 градусів. Вітер переважно північний і північно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9…+13 градусів, удень – до +15…+21. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі