У Києві відкриється пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору

Сьогодні, 7 вересня 2015 року о 12.00, за ініціативи Discovery Networks та за підтримки Київської міської державної адміністрації, а також всеукраїнської громадської організації інвалідів по зору (УТОС) буде відкрито пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору.

В рамках серії благодійних ініціатив «Необмежений погляд» Discovery Channel встановить спеціальні таблички в районі Володимирської гірки, Парку Слави, на Пейзажній алеї, біля Пішохідного мосту та біля арки Дружби народів, де шрифтом Брайля в найдрібніших подробицях будуть описані мальовничі види цих місць.

Щоб текст табличок не просто розповідав про красу міста, але і допомагав уявити яскраву, повну і детальну картину, до участі в проекті були запрошені відомі сучасні українські письменники Любко Дереш, Галина Ткачук, Катерина Бабкіна, Олесь Ільченко та Ксенія Харченко. Кожен з майстрів слова постарався передати власний погляд на красу Києва настільки повно, щоб незряча людина змогла побачити ці образи в своїх думках.

Пішохідна стежка відкриється урочистим заходом біля Арки Дружби Народів за участю представників Discovery Networks і УТОС, а також Секретаря Київради Олексія Резнікова, Голови Печерської РДА Сергія Мартинчука, директора КП «Київський центр розвитку міського середовища» Дениса Півнєва, директора КО «Київзеленбуд» Сергія Симонова.

Рекомендуємо прочитати

Кравчук: Если бы Янукович не стал президентом, он много сделал бы для Украины полезного

Самая большая ошибка Януковича в том, что он вызвался и добивался того, чтобы стать президентом, заявил ....

Це може бути цікавим

Українська журналістка загинула в аварії в Польщі

У Польщі в аварії загинула українська журналістка газети "Сегодня" – Поліна Дорожкіна....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Лия Ахеджакова о Борисе Немцове: Для меня эпоха веры и даже слабой надежды закончилась пулей, которую он получил в спину

Я не была знакома с Борисом Ефимовичем, но когда-то пересекались, мы здоровались, не более того....