У Києві відкриється пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору

Сьогодні, 7 вересня 2015 року о 12.00, за ініціативи Discovery Networks та за підтримки Київської міської державної адміністрації, а також всеукраїнської громадської організації інвалідів по зору (УТОС) буде відкрито пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору.

В рамках серії благодійних ініціатив «Необмежений погляд» Discovery Channel встановить спеціальні таблички в районі Володимирської гірки, Парку Слави, на Пейзажній алеї, біля Пішохідного мосту та біля арки Дружби народів, де шрифтом Брайля в найдрібніших подробицях будуть описані мальовничі види цих місць.

Щоб текст табличок не просто розповідав про красу міста, але і допомагав уявити яскраву, повну і детальну картину, до участі в проекті були запрошені відомі сучасні українські письменники Любко Дереш, Галина Ткачук, Катерина Бабкіна, Олесь Ільченко та Ксенія Харченко. Кожен з майстрів слова постарався передати власний погляд на красу Києва настільки повно, щоб незряча людина змогла побачити ці образи в своїх думках.

Пішохідна стежка відкриється урочистим заходом біля Арки Дружби Народів за участю представників Discovery Networks і УТОС, а також Секретаря Київради Олексія Резнікова, Голови Печерської РДА Сергія Мартинчука, директора КП «Київський центр розвитку міського середовища» Дениса Півнєва, директора КО «Київзеленбуд» Сергія Симонова.

Рекомендуємо прочитати

Стала известна цена нового iPhone 8

Аналитики компании UBS назвали предположительную стоимость будущего смартфона iPhone 8....

Це може бути цікавим

Неадекватний чоловік у Києві знущався над собакою і напав на дівчину

У Києві неадекватний чоловік знущався над собакою і напав на дівчину, яка намагалася її захистити....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Києві, на Трухановому острові, триває створення першої екозони

В Києві триває створення першої екозони на Трухановому острові....