До кінця року подорожчають основні продукти харчування — експерт

До кінця року подорожчають основні продукти харчування — експерт

Ціни на хліб в Україні до кінця 2015 року зростуть у межах 5%, сезонне зростання цін на всю молочну продукцію складе до 5%, яйця – 5-7%.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту продовольства Міністерства агарної політики і продовольства Дмитро Шульмейстер, інформує Інтерфакс-Україна.

Голова міністерства Олексій Павленко в свою чергу додав, що зростання цін на соціально значущі сорти хліба не очікується у зв’язку з падінням цін на пшеницю на світових ринках.

«По хлібу ми не бачимо підстав для зростання цін на соціальні сорти», — сказав Павленко.

За словами міністра, очікується також стабільна ситуація на ринку соняшникової олії, в той час як ціни на цукор можуть вирости.

«Але це більше психологічний фактор. Ми плануємо з цим працювати… Готового цукру і цукру, який вироблять, буде достатньо», – додав міністр.

Крім того, за словами Павленка, Україна скоротила споживання хліба в поточному році на 6%, тому що «в раціоні з’являється велика частка м’яса, овочів, молока».

Міністр підкреслив, що за всіма видами продовольчої продукції України самодостатня, а за деякими виробляє більше ніж, споживає.

«Ми в 2,5 раза більше виробляємо, ніж споживаємо», – додав глава Мінагрополітики.загрузка...

Читайте також

Коментарі