Яценюк назвав чотири принципи нової податкової політики

Яценюк назвав чотири принципи нової податкової політики

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів про 4 основні принципи нової податкової політики України. Про це Яценюк повідомив в ефірі телепередачі «10 хвилин з прем’єр-міністром».

«Кожен з вас повинен прийняти цю податкову модель як свою. За інших обставин ви не будете платити податки, тому що будете вважати, що вони несправедливі, а держава не буде отримувати доходи і не зможе фінансувати армію, оборону, пенсії, зарплати, лікарні та школи. Тому це предмет суспільного діалогу та суспільного компромісу«, — сказав прем’єр.

Він наголосив, що уряд вже провів перший етап податкової реформи, і настав час для другого.

За його словами, базові принципи нової податкової політики — це справедливість, рівність, простота і передбачуваність.

Принцип справедливості, згідно Яценюку, полягає в наступному: «Той, хто заробляє, повинен отримати свою законно зароблену частину доходу. І бюджет повинен також отримати свою частину доходу від відповідних заробітків. При цьому податки, сплачені до бюджету, повинні прозоро і чесно використовуватися, про що повинен знати кожен український громадянин «.

Принцип рівності, за його словами, «означає, що податки платять усі, що система оподаткування рівна для всіх. І ніяких винятків залежно від компанії чи олігарха, який володіє цією компанією, не повинно бути».

«Найкращий спосіб побороти корупцію в податковій системі і зробити так, щоб всі платили податки, — це максимально її спростити», — додав глава уряду.

«Четвертий принцип — передбачуваність податкової політики. Підприємець повинен знати, які податки встановлені, які податки і коли будуть змінюватися для того, щоб він міг легко прогнозувати свій бізнес», — сказав Яценюк.загрузка...

Читайте також

Коментарі