У Донецьку розповіли, чому чекають на повернення до складу України

У Донецьку розповіли, чому чекають на повернення до складу України

Після «перевороту» в «ДНР» і відсторонення від «влади» одного з ватажків бойовиків Андрія Пургіна, у Донецьку почали чекати на повернення до складу України. Про це йдеться в репортажі «Апострофа«.

«На телеканалах, підконтрольних бойовикам, крутять старі телепередачі. На сайтах рапортують про боротьбу зі спекулянтами. Немов нічого не відбувається. Але багато жителів Донецька не приховують радості, передчуваючи повернення в Україну», — передав кореспондент видання настрої в жителів в окупованому Донецьку.

Разом з тим, «переворот» оцінив військовий експерт Георгій Салманішвілі.

«Називати те, що відбувається в Донецьку, переворотом і чекати, що завтра на площі Леніна здіймуться українські прапори, поки не варто. У всякому разі, техніка і бойовики з міста нікуди не зникли, якщо не вважати втікача Моторолу. Не думаю, що креатури Ахметова почали розчищати йому шлях до трону — він і до усіляких ДНР / ЛНР мав величезну вагу і вплив на Донбасі. Йде переформатування «республіки». Бачу, що йде гра, і хтось скористався бродінням мас на тлі зміненого курсу рубля і гривні в Донецьку, щоб закрутити ситуацію. Ще трохи затиснути лещата — і особливий статус у складі України здасться для всіх щасливим кінцем цього тривалого фарсу», — вважає він.загрузка...

Читайте також