Російські офіцери розкрили план Путіна по захопленню України за 15 днів

У Росії є офіцери, які ненавидять президента країни Володимира Путіна. Вони й "злили" план по захопленню України. Про це секретар комітету з питань законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів у Верховній Раді, нардеп Антон Геращенко заявив в інтерв’ю «Апострофу».

«Чесні офіцери російських збройних сил, які терпіти не можуть Путіна, і розуміють, що Путін – військовий злочинець, передали сайту «Миротворець» плани Російської Федерації по нападу на Україну. Це робочі плани, які є в Росії, і за якими могло бути прийнято рішення здійснити військову агресію проти нашої країни. Згідно з цим планом, на захоплення Лівобережної України відводилося 15 днів», - розповів нардеп.

Робочі плани Росії по захопленню Лівобережної України були оприлюднені в червні. Тоді Геращенко продемонстрував усім скан «Доповіді рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції», що має гриф «цілком таємно» та Пояснювальну записку до цього плану.

Згідно з документами, відповідальним за розробку плану є командувач Західним військовим округом РФ, генерал-полковник Анатолій Сидоров. Угруповання російських військ «Північ» мала вторгтися в Україну у два етапи – спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім в Полтавську, Київську та Чернігівську. Вторгнення військ РФ, згідно з планом, повинно було маскуватися під наступ бойовиків ЛНР/ДНР.

Крім зазначених документів, Геращенко зазначив, що володіє технічними документами, в яких розписані точки нанесення ударів, висадки десантів, переліки захоплень стратегічних об’єктів і комунікацій.

«Окремо варто відзначити, що однієї з груп стратегічних об’єктів, які за планами Генштабу РФ треба захопити і не руйнувати, потрапили компресорні станції магістральних газопроводів, по яких поки ще тривають поставки газу з РФ до Європи. У цьому плані також детально розписано ведення бойових дій в кращих традиціях школи Генштабу СРСР і задіяння інформаційного зброї. Зокрема передбачається проведення операцій по дискредитації Національної Гвардії шляхом «організації фото/відеофіксації безчинств націоналістів проти мирних жителів ЛНР/ДНР», – заявив Геращенко.

Нардеп також повідомив, що командуванням Південного військового округу РФ був розроблений аналогічний план, згідно з яким російські війська збиралися вдарити по Запоріжжю і Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя і вийти до Перекопському перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

Геращенко повідомив, що дані секретні документи вдалося отримати завдяки фахівцям-добровольцям проекту «Миротворець». Він підкреслив, що про цих документах «поінформовані і наші зарубіжні партнери, що в кінцевому підсумку зробило свій вплив на прийняття ним рішень про розміщення важкого озброєння в країнах Східної Європи і Балтії».

Геращенко зазначив, що в російському Генштабі також є плани щодо наступу на Україну, Білорусь, Молдову і по захопленню країн Балтії з виходом на кордон колишнього СРСР.

«Чи будуть вони реалізовані, залежить від готовності народів цих країн протистояти агресії Путіна і готовності країн НАТО захистити своїх союзників і країни, які свого часу зрадили свої президенти і, йдучи на поводу у Росії, не дозволили їм стати членами НАТО», – заявив нардеп.

Рекомендуємо прочитати

Пєсков прокоментував інформацію про поїздку в Луганськ

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков назвав фейком повідомлення ряду ЗМІ про свій таємний візит до Луганська....

Це може бути цікавим

Не все юристы одинаково полезны? "Темные дела" Андрея Довбенко

Андрея Довбенко называют юристом со скандальным прошлым из-за работы на одиозных клиентов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Человека Порошенко обвинили в коррупции: сумма впечатляет

Заместитель министра агрополитики Максим Мартынюк....