Новий голова «Укрнафти» отримуватиме мільйони доларів — джерело

Новий голова «Укрнафти» отримуватиме мільйони доларів — джерело

Новопризначений голова компанії «Укрнафта» британець Марк Роллінз буде отримувати зарплату у розмірі 500 тисяч доларів. Про це пише у статті для «Дзеркала тижня» директор «Консалтингової групи А-95″ Сергій Куюн, посилаючись на власні джерела.

Крім цього, згідно з контрактом, також Роллінз буде отримувати винагороду в розмірі 2% від прибутку «Укрнафти» за рік.

Якщо порахувати, то, наприклад, в 2014-му Роллінз заробив би премію в розмірі понад 24 млн гривень. Якщо б цей прибуток був вище в чотири рази, як вважає ревізійна комісія, йому б належало відповідно майже 100 млн гривень.

Також, за інформацією Куюна, британець нібито намагається зафіксувати мінімальний бонус у розмірі 2 млн доларів у рік і з гарантованою виплатою у валюті, але в цьому поки що не знайшов розуміння.

«Пан Роллінз хоче гарантувати собі виплату п’яти- або трирічного бонусу в разі дострокового розірвання контракту», — розповідає Куюн, посилаючись на джерело, обізнане в деталях переговорів.

Крім того, компанія покриє своєму керівникові комірне в розмірі близько 60 тисяч доларів на рік, а також страховку Роллінзу та членам його сім’ї.

«Проте наведені промовисті грошові параметри — це не найцікавіше. Річ у тому, що за такі гроші британський фахівець… відмовляється гарантувати виплату боргів за податками та дивідендами. Іншими словами, не береться виконати основні завдання, які ставила перед собою держава, міняючи менеджмент найбільшої нафтовидобувної компанії країни» — зазначає Куюн в статті.загрузка...

Читайте також