Мітинг у Молдові: активісти вимагають відставки президента і дострокових виборів

Мітинг у Молдові: активісти вимагають відставки президента і дострокових виборів

У Молдові в Кишеневі мітингувальники вимагають відставки президента Ніколае Тімофті і проведення дострокових виборів парламенту. Про це повідомляє Point.md.

 

«Вимагаємо проведення не пізніше 16 березня 2016 року дострокових виборів парламенту, організованих урядом національної довіри», — заявив один з активістів.

1441546924-7491-moldova-facebookcom-publikamd

Як повідомляє publika.md, на мітингу група активістів руху «Антифа» спровокувала зіткнення з поліцією перед будівлею Генеральної прокуратури Молдови.

Так, поліція затримала п’ятьох членів організації, в тому числі і активіста «Антифа» Павла Григорчука. В його сумці були виявлені металеві ланцюги і замки. Тим часом поліція сформувала живий коридор для наведення порядку.

Як стало відомо, в результаті зіткнення постраждав один чоловік, який був госпіталізований.

1441543102-1697

Як повідомляється, протест триває: агресивно налаштовані прихильники Руху «Антифа», які зібралися біля генеральної прокуратури, скандують: «Геть злодіїв!» і закликають людей не бути пасивними.

Пізніше активісти руху «Антифа» заблокували частину вулиці Бенулеску-Бодоні і Діордіца. Раніше стало відомо про встановлення протестувальниками несанкціонованих наметів біля будівлі Генеральної прокуратури. Ще дві людини затримані.загрузка...

Читайте також

Коментарі