Командир батальйону «Січ» пообіцяв розповісти правду про вибух 31 серпня під Радою

Командир батальйону «Січ» пообіцяв розповісти правду про вибух 31 серпня під Радою

Командир батальйону спецпризначення МВС «Січ» Олександр Писаренко обіцяє розповісти про справжні причини трагедії, яка відбулася 31 серпня біля Верховної ради. Про це написав журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Писаренко володіє серйозними фактами, які поки не оголошує. Комбат записався на особистий прийом до міністра внутрішніх справ. Хоче викласти свою картину подій. Те, що Аваков досі не прийняв Писаренко, дивно. Але сам командир вважає, що це технічна заминка. Мовляв, глава МВС зараз не в Києві «, — відзначає Бочкала.

7c4faab385a48bd33c87a93a3124af7c

«За інформацією Писаренка, гранатометателей мало бути більше. Після кинутої РГО (хоча ще теж не факт) решта злякалися і стали розбігатися. Почалася паніка. Після зустрічі з міністром комбат «Січі» обіцяє оголосити гучні факти, які напевно допоможуть пролити світло на справжні причини жахливої ​​трагедії, що сталася в останній день літа біля стін Верховної ради «, — анонсує журналіст.

«Що саме Писаренко розповість Авакову, залишається тільки здогадуватися. Думаю, це навряд чи сподобається «Свободі», але допоможе пролити світло на справжні причини жахливої ​​трагедії, що сталася в останній день літа на вул. Грушевського, 5″, — повідомив Бочкала.загрузка...

Читайте також

Коментарі